חיפוש חופשי
27/11/2015
  שמור במועדפים    שלח לחבר    הפוך לדף הבית  
עיר הילדים חוגגת עשרים


מיטב כוכבי ערוץ הילדים הגיעו בשבוע שעבר כדי לחגוג עשרים שנה לערוץ שמשגע את כל הילדים ובני הנוער במדינה.
הכוכבים של נתיבות הנעימו את זמנם בשירה וריקודים, טל מוסרי חגג יום הולדת, טום אבני נפרד ואפילו כמעט מלאכים שרו בעברית.

מאת: חגית גידרון

אפשר לומר שזה כבר נוהל קבוע כבר כאן בנתיבות. זאת כבר השנה השלישית שערוץ הילדים מגיע לעיר כדי להפוך אותה לפחות ליום אחד לעיר של ילדים. אם יש עיר בארץ שיכולה להתאים לתואר ולטעון לכתר של עיר הילדים היא נתיבות, שהרי למעלה ממחצית מתושביה הם ילדים ובני נוער.

כמיטב המסורת גם השנה נערך האירוע בגן הבנים בעיר. מאות תושבים זעטוטים מלווים בהוריהם נהרו למוקד האירוע כדי לחזות מקרוב בתושבים שמלווים אותם מיום היוולדם. בהתחשב בעובדה שהערוץ חוגג השנה עשרים שנות פעילות, ניתן לומר שגם לציבור ההורים היתה סיבה לא פחות טובה לנכוח במקום האירוע.

יום הפעילות של הערוץ נפתח במופע של מיטב הכישרונות המקומיים. להקת "כוכב עולה" על שלל קבוצות בגילים פתחה את המופע בניצוחה של הכוריאוגרפית מרים כץ. קבוצת "הקצב הלטיני" בהדרכתה של הילה ממן סבג עלתה מיד אחר כך ולקינוח גם להקת "מגה דאנס" של מאיה מימון, שאמנם אינה שייכת רשמית למתנ"ס אך הנהלת המתנ"ס מספרת כי לא היתה אפשרות להתעלם מהכישורים והיכולות של הקבוצה הזאת.

זה גם המקום לספר כי השבוע נפתחת ההרשמה לחוגי הספורט וההעשרה במתנ"ס נתיבות. ענבל יפרח רכזת תחום תרבות שהובילה את ארגון האירוע, אומרת שחוגי המתנ"ס הם חלק בלתי נפרד מהאירועים העירוניים, ומי שרוצה לטפח את כישוריו ואף לראות עצמו על הבמה במיטב אירועי העיר, מוזמן להגיע למתנ"ס בכדי לבחור חוג וללמוד איך לשיר, להתנועע ולהעצים את הכישורים האישיים.

מי שהיה במקום ידע לספר שעיר ערוץ הילדים כמו עיר ערוץ הילדים היא אירוע מאוד מרשים ומתוקתק שרק הפקה שפועלת כבר עשרים שנה תוכל להרים. תוסיפו לזה את הנחישות של מתנ"ס נתיבות ואת התושבים האוהבים והחמים של העיר ותקבלו חוויה בלתי נשכחת. במשך למעלה משעה כוכבי הערוץ שכללו את: דון לוי גבאי, קובי מחט, אווה מאיר, עדי הימלבלוי, מרב פלדמן וטל מוסרי, הפעילו את ילדי העיר בשירה ובריקודים. תפאורת הבמה כללה שני מסכי ענק, שהקרינו את מיטב הקליפים של שירי הערוץ החל מגינת ההפתעות, דרך אהבוני, כדור פורח, זה סימן בשבילי, קסדה בראש טוב וחכם בשמש ועד כוכבי הטלנובלה "כמעט מלאכים" שהפתיעו את ילדי העיר עם שיר בעברית שהוקלט במיוחד לאירוע.

המנחה טל מוסרי חגג את יום הולדתו מאחורי הקלעים של הבימה והנהלת המתנ"ס אפילו דאגה לפנק אותו בעוגה. טום אבני נפרד מילדי נתיבות על גבי המסכים לאחר שבע שנות פעילות, זאת למרות גילו הצעיר.

סימה כהן יפרח מנהלת המתנ"ס: "בהחלט אפשר לומר שמדובר במסורת.בעיר, אנחנו שמחים שערוץ הילדים משתף איתנו פעולה. בנוסף זה המקום להודות לראש העיר מר יחיאל זוהר על כך שלמרות הקיצוצים בעירייה אפשרה עריית נתיבות להוציא את עיר ערוץ הילדים לפועל וגם את שלל אירועי הקיץ." כך שלא נותר לנו אלא לחכות לשנה הבאה ולחגיגות יום ההולדת ה-21 של הערוץ, בטח עד אז הכוכבים יגיעו לירח...

קישורים שימושיים

שלום לכל גולשי אתר האינטרנט של עיריית נתיבות, למען שיפור השירות שלנו חשוב לנו לדעת מהם התכנים המעניינים ביותר באתר?