חיפוש חופשי
26/11/2015
  שמור במועדפים    שלח לחבר    הפוך לדף הבית  
דבר ראש העיריה- יחיאל זוהר

ראש העיר מר יחיאל זוהראתר עיריית נתיבות מציע מידע מקיף אודות מגוון השירותים והפעילויות המתקיימות ברחבי העיר.
בהפקת האתר הושקע עמל רב במלאכת איסוף החומר, התיעוד, העיצוב ובניית מודולים שיאפשרו לגולשים לתקשר עם גורמי העירייה ולקבל את כל המידע הדרוש בנושאים רבים, להתעדכן במידע שוטף ובידיעות חדשותיות  על המתרחש בתחומי העיר. באתר תמצאו גם מידע על מוסדות חינוך וציבור הפועלים בעיר, על שירותי העירייה ומחלקותיה השונות, על תוכניות וכיווני התפתחות עתידיים, מידע על ההסטוריה של נתיבות, מפת העיר לרבות הצעה למסלול סיור לימודי למבקרים בעיר, מידע על יקירי העיר ואזרחי הכבוד שלה, מידע על הקהילה היהודית בפילדלפיה עימה מקיימת נתיבות ברית אמיצה של שיתוף פעולה, מידע מפורט על חללי מערכות ישראל מבני הישוב וכן קישורים לאתרים של מוסדות וארגונים מנתיבות. כל זאת באופן נח וידידותי
מאוד.

באחרונה השקיעה העירייה מאמץ גדול על מנת לשדרג את האתר, לשפרו ולעדכנו תוך שימת דגש על תחזוקתו השוטפת וכחלק מתהליך להפיכת האתר לאמצעי תקשורת אינטראקטיבית בין העירייה לתושביה באמצעות "שירותים מרחוק", השקנו מודול שיאפשר תשלומים מקוונים של מיסי הארנונה והמים ברמת נגישות זמינה ואני מקווה כי זו תהיה סנונית ראשונה של שיפור השירות לתושבים באמצעות האתר תוך חיסכון זמן והפשטת הליכי ביורוקרטיה. כמו כן, על רקע המצב הבטחוני הרגיש באזורנו ניתן יהיה להתעדכן באמצעות האתר בזמן אמת באירועי חרום ולמצוא הנחיות וחומר הסברה מקיף להתנהגות האוכלוסיה בעיתות חרום שלא יבואו.

אין לי ספק כי הצלחת ההפעלה של האתר תלויה במידה רבה בשיתוף הפעולה הפורה מצד תושבי העיר ולפיכך אני קורא לכם לגלוש, להתעניין, לכתוב, להשתמש בשירותי האתר, ובפורומים ולסייע לנו בהטמעת האתר בתודעה המקומית.

בימים אלה החילונו באיסוף חומר ארכיוני, תמונות, פרוטוקולים, ציוד ו/או כל חומר תיעודי אחר הקשור בהסטוריה של העיר מיום היווסדה לצורך הקמת מוזיאון הישוב. אנו מייחסים חשיבות עליונה להקמת המוזיאון כחלק מתהליך לשימור ולהנצחת תולדות העיר, אנשי העשיה והמעשה שפעלו בה למן הימים הראשונים להיווסדה. אני מבקש לנצל במה זו כדי לפנות לכל תושבי נתיבות והאזור, ובמיוחד לראשוני העיר להשקיע מאמץ קטן על מנת לסייע לנו להוציא יוזמה חשובה זו מן הכח אל הפועל בצורה הטובה ביותר. אם יש בידכם חומר ארכיוני המתחבר להוויה המקומית ומשקף ציוני דרך בתולדות העיר, כולל תמונות, מכתבים, פרוטוקולים חשובים, כתבות עיתונאיות בכלי התקשורת, חומר מצולם בוידאו, כתבות טלויזיה או כל מסמך רלוונטי אחר. אם יש בידכם ציוד או אביזר שיש לו משמעות הסטורית בתולדות העיר נכיר לכם תודה באם תעבירו אותו ו/או תתאמו העברתו לידי בעירייה. אנו מבטיחים לשמור את החומר ולהשתמש בו לצרכי המוזיאון בלבד ונדאג במידת הצורך להחזירו לשולח ואף נהיה מוכנים לשקול תשלום ו/או פיצוי ראוי למי שיעביר חומר ארכיוני מתאים.

כמובן, שניתן לפנות באמצעות האתר לכל בעלי התפקידים בעירייה בכל פניה, לרבות הודעות על ליקויים ו/או מפגעים תברואתיים ו/או סביבתיים למוקד העירוני 106 וכל פניה תטופל ביעילות ובמהירות האפשרית.

אני מקווה כי תפיקו מהאתר תועלת והנאה ומאחל לכם גלישה מהנה.
 
שלכם,
יחיאל זוהר
ראש העיר
 


קישורים שימושיים

שלום לכל גולשי אתר האינטרנט של עיריית נתיבות, למען שיפור השירות שלנו חשוב לנו לדעת מהם התכנים המעניינים ביותר באתר?