חבורת הזמר נתווים תופיע במוצאי השבת הקרובה עם מיטב שיריו של הזמר האגדי במשכן פיס נתיבות בהנחייתו של אסף אשתר


במוצאי השבת הקרובה (21:30 פתיחה, 22:00 תחילת הופעה) תתקיים הופעה של חבורת הזמר נתווים עם מיטב שיריו של הזמר שעיצב את הפסקול של המוזיקה בישראל – אריק איינשטיין במחיר סמלי של 30 ₪.

 

ההופעה תתקיים במשכן פיס נתיבות בהנחייתו של אסף אשתר, ותשלב כוריאוגרפיה והחלפת תלבושות, ובמהלכה יוקרנו סרטונים.

חבורת הזמר נתווים מתאמנת על מופע שירי אריק איינשטיין מזה תקופה ארוכה כאשר ההופעה נדחתה פעמיים עקב המצב הביטחוני והקורונה.

 

חבורת הזמר נתווים מלווה את תושבי נתיבות מזה 14 שנים. בימי זיכרון, בחגים ובאירועים מרכזיים לצד הופעות ייחודיות שלהם. החבורה הוקמה מתוך ההבנה והכרת הפוטנציאל שיש בנתיבות בתחום השירה, וכיום, בניצוחו המוזיקלי של שלום אוחיון הפכה נתווים לשם דבר בנתיבות והסביבה.

הצוות המופלא מורכב מ-13 חברים שהולכים ביחד שנים ארוכות: יעל יעקובי, אביב אפרים, אביבה ממן, אשר חמיאס, ז'קלין דהן, יפה אליה, לינדה דנינו, מאיר אלון, רותי שטרן, רינה פלד, בת שבע שכני, אסי חורב, יהודה אדרי.

 

מנהלת אגף תרבות ומשכן פיס נתיבות, עינבל יפרח: ''חבורת הזמר נתווים ידועה כקבוצה איכותית, עם יכולות מוזיקליות גבוהות שבזכות התמדתם ועבודתם הקשה מגיעים להישגים מרשמים.

נתווים לוותה אותנו רבות גם בשנה המאתגרת שעברה עלינו כשאר הם נרתמו בשמחה להופיע ולהעלות את המורל בעיר נתיבות. אני מזמינה אתכם להגיע וליהנות מהופעה עשירה עם השירים שגדלנו עליהם''.