נפתח מוקד טלפוני להורים לילדים מנתיבות והסביבה

נתיבות נבחרה להוביל את תכנית הקו החם להורים לילדים עד גיל 3 במסגרתו יינתנו ייעוציים ללא עלות על ידי אנשי מקצוע


תכנית חדשה בנתיבות: ארגון הג'וינט ורשת התחלה חכמה המופעלת על ידי החברה למתנ''סים בחרה בנתיבים – החברה לקהילה ופנאי בנתיבות להוביל את מיזם הקו החם.

המיזם נקרא ''ביחד זה יותר'', ומטרתו לתת מענה להורים לילדים בגיל הרך, לשאלות, חששות והתייעצויות בעקבות השנה המאתגרת שחווינו בין הקורונה לאירועים הביטחוניים. המענה הטלפוני פועל בכל ערב בין השעות 18:00-21:00, ומנוהל על ידי אנשי מקצוע מומחים מתחום הגיל הרך.

במהלך השיחה, צוות המומחים יוכל לתת מענה נקודתי לצורך שמעלה ההורה ואף להפנות לטיפול מתמשך של עד 3 מפגשים עם אנשי מקצוע מומחים בתחום הפרא-רפואי - ללא עלות.

תכנית ''ביחד זה יותר'' אשר מופעלת בנתיבות תעניק שירות אזורי לכל הישובים המתגוררים בטווח של עד 40 ק''מ מגדר ההפרדה מעזה.

הצוות אשר נותן את המענה להורים, נבחר בקפידה ובהליך מיון יסודי במסגרתו בחנו צוות המעונות והמרכז לגיל הרך בנתיבות את המועמדים הראויים.

התכנית פועלת בימים אלו, וניתן לפנות לסיוע דרך מספר הטלפון 050-5714306.

מנהלת אגף מעונות בנתיבים, רחלי מילר: ''השנה שעברה עלינו הייתה מאתגרת במיוחד עבור הורים לילדים בגיל הרך. שאלות והתמודדויות רבות מצאו את מקומם תדיר בחיי היומיום כאשר לא פעם ההורה מוצא את עצמו עומד מול האתגר ואינו יודע כיצד לגשת אליו. מיזם ביחד זה יותר ייתן את המענה הנדרש עבור ההורה ויסייע לו לגשת ולטפל בילדיו בליווי של אנשי מקצוע.

אני רוצה להודות לרשת התחלה חכמה שבחרה בנו להוביל את המיזם הייחודי מתוך אמונה ביכולות שלנו להוביל את המהלך החשוב הזה''.