דבר ראש העיר

תושבים ומבקרים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר החדש והמתקדם של עיריית נתיבות!

ההתפתחות הטכנולוגית בעידן תעבורת המידע והשירותים המקוונים ברשת האינטרנט מציבות בפנינו אתגר לשדרג מעת לעת את האתר, לשפרו ולעדכנו תוך שימת דגש על תחזוקה שוטפת כחלק מתהליך הפיכתו לאמצעי תקשורת אינטראקטיבי בין העירייה לתושביה.

אתר עיריית נתיבות מציע מידע מקיף אודות מגוון השירותים והפעילויות המתקיימות ברחבי העיר. בהפקת האתר הושקע עמל רב במלאכת איסוף החומר, התיעוד, העיצוב ובניית מודולים שיאפשרו לגולשים לתקשר עם גורמי העירייה ולקבל את כל המידע הדרוש בנושאים רבים, להתעדכן במידע שוטף ובידיעות חדשותיות המתרחשות בתחומי העיר.

המפתח המרכזי לטיוב האתר הוא בהנגשתו המלאה לאנשים עם מוגבלויות ולהרחבת השירותים המקוונים שתכליתם להנגיש שירותים ולחסוך ככל שניתן לתושבים את הצורך להגיע לעירייה כדי לקבל שירות פרונטלי בתחומים רבים ומגוונים, החל מטפסים בעניינים שונים הנחוצים לאזרח ועד לקבלת אישור תושב, קבלת אישור בטאבו, רישום למוסדות חינוך, מערך תשלומים מאובטח ושירותים מקוונים אחרים. הכל בדרך נוחה וידידותית למשתמשים שמאפשרים לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר והמהיר ביותר.

באתר תמצאו גם מידע על מוסדות חינוך וציבור הפועלים בעיר, על שירותי העירייה ומחלקותיה השונות, על תוכניות וכיווני התפתחות עתידיים, מידע על ההסטוריה של נתיבות, מפת העיר לרבות הצעה למסלול סיור לימודי בעיר, מידע על יקירי העיר ואזרחי הכבוד שלה ועוד. כמו כן ניתן למצוא באתר מידע שימושי נחוץ במסגרת חוק חופש מידע, פרוטוקולים מישיבות המועצה, חוקי עזר, צווי ארנונה, טפסים בעניינים שונים הנחוצים לאזרח, מערך תשלומים מאובטח ומותאם גם לשימוש ע"י אנשים בעלי מוגבלויות, באופן נוח וידידותי מאוד.

על רקע המצב הבטחוני הרגיש באזורנו ניתן יהיה להתעדכן באמצעות האתר בזמן אמת באירועי חרום ולמצוא הנחיות וחומר הסברה מקיף להתנהגות האוכלוסיה בעיתות חרום שלא יבואו.

בצל משבר הקורונה ישמש האתר מסד להעברת מידע אינטראקטיבי בזמן אמת, לרבות נתונים עדכניים, עדכון הנחיות משרד הבריאות וכל מידע שימושי נחוץ הדרוש להתמודדות עם המאבק לצמצום התחלואה בנגיף.

אין לי ספק כי הצלחת ההפעלה של האתר תלויה במידה רבה בשיתוף הפעולה הפורה מצד תושבי העיר ולפיכך אני קורא לכם לגלוש, להתעניין, לכתוב, להשתמש בשירותי האתר, ובפורומים ולסייע לנו בהטמעת האתר בתודעה המקומית.

כמובן, שניתן לפנות באמצעות האתר לכל בעלי התפקידים בעירייה בכל פניה, לרבות הודעות על ליקויים ו/או מפגעים תברואתיים ו/או סביבתיים למוקד העירוני 106 וכל פניה תטופל ביעילות ובמהירות  האפשרית.

אני מקווה כי תפיקו מהאתר תועלת והנאה ומאחל לכם גלישה בטוחה ומהנה.

שלכם,

יחיאל זוהר
ראש העירייה