אגף תרבות מקיים בימים אלו תכנית אשר מטרתה לחשוף את בני הנוער לעולם המשחק. דור שחקנים תוצרת נתיבות, הם רק עניין של זמן


תכנית מרתקת בתחום התרבות שהחלה בשנה שעברה נמצאת בעיצומה בימים אלו בנתיבות. התכנית הינה ''עושים סצנה'' והיא מיועדת לבני הנוער, ובמסגרתה נחשפים המשתתפים, ל'ארגז הכלים' העשיר של מקצוע המשחק ועולם התיאטרון.

התכנית שהחלה בנתיבות בשנת 2020 בחסות אגף תרבות ובשיתוף עם שח''ם - ארגון השחקנים בישראל, מפעל הפיס, עיריית נתיבות ונתיבים – החברה לקהילה ופנאי בנתיבות, ידעה אתגרים רבים לנוכח התקופה, אך ממשיכה בימים אלו באמצעות הזום.

הסדנה מתקיימת על פני 12 מפגשים, מבוססת בעיקרה על בני נוער אשר השתתפו במחזמר אסופית בעיר אשתקד. את הקבוצה מלווה השחקן אורן כהן, במאי המחזמר בנתיבות.

השבוע (ב'), במסגרת התכנית, התקיים מפגש עם השחקנית נעמי לבוב, אשר שיתפה את בני הנוער בסיפור חייה עד החלטתה להצטרף לתחום המשחק. לבוב פרסה בפני המשתתפים את הלו"ז היומי של השחקנים, הסבירה מה זה סוכן ומה תפקידו, ואף שיחקה עם המשתתפים משחקי אלתור ופנטומימה.

באמצעות המפגש, המשתתפים קיבלו כלים רבים ונחשפו למתרחש מאחורי הקלעים של עולם המשחק.

מנהלת אגף תרבות, עינבל יפרח: ''עושים סצנה בנתיבות הינה תכנית עשירה ומרתקת ויש בכוחה להצמיח כאן דור של שחקנים ויוצרים בני ובנות העיר. השבוע, במסגרת המפגש עם השחקנית נעמי לבוב, נחשפנו שוב אל הפוטנציאל העצום הקיים בעיר למשחק. ללא ספק, דור של שחקנים בני העיר בונה את יסודותיו בימים אלו, ועתיד לשים את נתיבות בקדמת הבמה בתחום המשחק''.