"הגיע הזמן שהחברה תקבל בשוויון את כל מי ששונה ממנה"

הרצאה מרתקת של מתמודדת עם מאניה דפרסיה, חלוקת חוברות ומידע אודות החודש ומפגש של הוועדה לקידום אנשים עם מגבלה בנתיבות - אירועי חודש פברואר נפתחו השבוע בנתיבות


אירועי חודש פברואר יוצא מן הכלל בנתיבות נפתחו השבוע (ב') עם הרצאתה של ליאה אורמן, המתמודדת עם הפרעת אישיות גבולית נרקיסיסטית ומאניה דיפרסיה בהשתתפות עשרות תושבים. במסגרת ההרצאה, אורמן סיפרה על חייה, ענתה לשאלות המשתתפים והציפה את חשיבות קבלת האחר תוך שילובו בחברה.

עוד במהלך השבוע, ובמסגרת אירועי פברואר, חולקו ברחבי העיר ובעסקים המקומיים חוברת המאגדת בתוכה את כל אירועי חודש פברואר בנתיבות כאשר בכל יום מתקיים אירוע העוסק בקבלת השונה בחברה. החוברת חולקה באמצעות מתנדבים מאגף הנוער וממרכז הצעירים.

כמו כן, הוועדה לקידום אנשים עם מגבלה בנתיבות שהוקמה אשתקד בהובלת מרכז הצעירים בעיר, קיימה השבוע מפגש בהשתתפות נציגי הפרויקטים המלווים אנשים עם מגבלה גופנית או נפשית. המפגש עסק בהטמעת קבלת השונה בעיר, האתגרים החדשים בעת הזאת, והפקת חוברת מידע אודות הארגונים הפועלים בעיר והזכאויות שיש לאנשים עם מגבלה.

מטרת חודש פברואר יוצא מן הכלל הינו העלאת המודעות לאנשים עם מגבלה גופנית או נפשית בחברה והוקם על ידי החברה למתנסים לפני 3 שנים. בנתיבות, נושא החודש השנה הינו בסימן שוויון הזדמנויות לאנשים עם מגבלה בעיר.