תושבים יקרים !

עם פרוס חג החרות התשפ"א  שלוחה ברכת חג פסח כשר ושמח ובבריאות איתנה לכל תושבי נתיבות, לחיילי צה"ל ולכל הצוותים הרפואיים בכל רחבי הארץ העושים מלאכת קודש של הצלת חיים.

בצל משבר הקורונה, ראינו גילויים אנושיים רבים של מעשה חסד והתנדבות בקהילה שמשקפים את ערכי הסולידריות בין תושבי העיר. הקורונה לימדה אותנו שבמעשה או בהימנעות ממעשה של היחיד יש כדי להשפיע על הכלל כולו. זהו סוד קיומה ותכלית הווייתה של חברה יציבה שהעיר נתיבות נתברכה בה במפעלות ההתנדבות והחסד וברקמת חיים משותפת של יחד שבטי ישראל.

אני מנצל את ההזדמנות כדי לפנות לכל תושבי העיר, לגלות אחריות ולהתחסן. לשמור מכל משמר על הוראות משרד הבריאות שכל תכליתם  היא לשמור על הבריאות שלנו, של בני ביתנו, של כלל תושבי העיר.

חג הפסח הוא חג של חינוך. של והגדת לבינך ביום ההוא. ביום הזה מוטלת החובה על כולנו להקדיש שימת לב לילדים, לחזק אותם, לעודד את רוחם ולהסביר להם מה מותר ומה אסור כדי שיפנימו את גודל הסכנה האורבת לשלום ולבריאות כולנו.

בחג הזה, אנחנו זוכרים בהכרת טוב ואומרים תודה לכל הצוותים הרפואיים וגורמי החרום וההצלה, העושים ימים כלילות על מנת לרפא חולים ולהציל חיים.

בברכת מועדים לשמחה ובריאות איתנה.

יחיאל זוהר

ראש העירייה

 

להלן תמונת המצב בעיר נכון להיום:

מאז התפרצות הנגיף ועד היום בבוקר נדבקו בנגיף 7131 תושבים.

החלימו ושוחררו לביתם: 7046

שוהים במלונית מחוץ לעיר:  3

חולים מאומתים שוהים בביתם בעיר: 62

נפטרים: 20

מתחסנים: 18,014

צבע מודל רמזור: ירוק, ניקוד: 1.8%