הסתיים קורס דירקטוריות לנשות נתיבות. זוהר: ''נמליץ על השתלבותן בדירקטורים ציבורים''

בהובלת פורום נשים נתיבות, ובסיוע של המשרד לקידום מעמד האישה, הסתיים לאחרונה קורס דירקטוריות בנתיבות. הקורס היה מיועד לנשים תושבות העיר והעניק ידע, כלים ומיומנויות ניהול אשר יסיעו למשתתפות להשתלב בעמדות ניהול בכירות, יכשירו מועמדות לתפקיד דירקטוריות ויסיע


תכנית הלימודים כללה סדרת מפגשים ובהם נלמדו מגוון רחב של נושאים מהעולם העסקי: סוגיות משפטיות כמו דיני חברות, הדירקטוריון, ההנהלה ובעלי המניות, ועדת ביקורת, אתיקה ואחריות דירקטורים, נושאים פיננסיים כגון הכרה וניתוח של דו"חות כספיים, ועוד. המפגשים שהתחילו בזום הסתיימו במפגש פרונטלי מרגש בו קיימו המשתתפות סימולציות סביב מקרים אמיתיים שהתרחשו במפגשים של חברות דירקטוריות בישראל, ולאחר מכן התקיימה חלוקת תעודות ל-25 המשתתפות שסיימו את הקורס בהצלחה.

הקורס הועבר על ידי צוות מרצים מיומן ובעל ניסיון עשיר בשוק העסקי והציבורי, ומי שניהלה אותו הייתה עו''ד אפרת שהם הילדסהיימר.

ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר: ״אני רוצה לברך את המשתתפות ולאחל להן הצלחה בהשתלבות בתפקידי מטה וניהול בדירקטורים ציבוריים. אני רואה לעצמי זכות וחובה לשמור את רשימת המסיימות במטרה להמליץ ככל שנדרש להשתלבותכן בעתיד בדירקטורים ציבורים בשירות המדינה/קהילה בכל מקום רלוונטי. תמשיכו לעשות חיל בשירות החברה והקהילה״.

יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה ומנהלת המרכז לגיל הרך, דבי נגר: ''קורס דירקטוריות הינו אחד מהקורסים החשובים שהתקיימו ואשר יש בכוחו להוביל את נשות נתיבות לעמדות מפתח בכירות. אני שמחה ונרגשת לשתף שהקורס הסתיים בהצלחה רבה ואני רוצה לאחל הצלחה לכולן ומאמינה שנשמע על הצטרפותכן לחברות ולתאגידים''.